Haber Detayı
18 Kasım 2020 - Çarşamba 12:05 Bu haber 241 kez okundu
 
SAMSUN BÜYÜKŞEHİR’DE HALK GÜNLERİ SÜRÜYOR
Salı ve Perşembe günleri halk gününde vatandaşlarla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir “Kapımız tüm vatandaşlarımıza her zaman açık” dedi.
SİYASET Haberi
SAMSUN BÜYÜKŞEHİR’DE HALK GÜNLERİ SÜRÜYOR

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye onların dertlerini ve önerilerini dinlemeye önem veren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, haftada 2 gün halk günü gerçekleştiriyor. Salı ve Perşembe günleri randevulu ve randevusuz belediyeye gelen vatandaşları ağırlayan Başkan Demir, tek tek dinleyerek notlar alıyor.

Salı ve Perşembe günleri randevu almadan herkesin gelebileceğini belirten Başkan Mustafa Demir, “Vatandaşlarımızın dertlerini, sorunlarını, isteklerini çözmek için gayret ediyoruz. Gelen bütün vatandaşlarımıza kapılarımız ardına kadar açık. Randevuya gerek yok, belediyedeysek bir şekilde mutlaka sizinle görüşürüz, ihtiyaçlarınızı çözmeye gayret ederiz” dedi.

Halk gününde Başkan Mustafa Demir ile görüşen vatandaşlar, başkana çok kolay ulaştıklarını ve çok iyi karşılandıklarınıbelirterek “Başkanımız çok ilgili davrandı ve notlarını aldı” diyerek kendisine teşekkür etti.

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: SAMSUN, BÜYÜKŞEHİR’DE, HALK, GÜNLERİ, SÜRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı