Haber Detayı
23 Kasım 2020 - Pazartesi 18:00 Bu haber 529 kez okundu
 
LÖSEV'in Mandalinaları Sağlık Çalışanlarına
Canik Belediyesi, ilçede bulunan hastaneler, LÖSEV’in kendi yetiştirdiği mandalinalardan alarak sağlık ocakları, Kızılay Kan Merkezi, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve eczanelerde görev yapan sağlık çalışanlarına dağıttı.
YAŞAM Haberi
LÖSEV'in Mandalinaları Sağlık Çalışanlarına

COVİD 19 Mücadele ve Destek Birimi kurarak salgın ile mücadeleyi en üst seviyede devam ettiren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ikinci dalganın yaşandığı bu günlerde örnek bir uygulamaya imza attı.

 

Başkan Sandıkçı,  LÖSEV’in kendi ürettiği mandalinalardan alım yaparak sağlık çalışanlarına ulaştırdı.

 

Sandıkçı, “ Attığımız her adıma büyük önem veriyoruz. Her adımın bir katkı sağlaması için ince eleyip sık dokuyoruz. LÖSEV ülkemizde önemli bir kurum. Önemli hizmetler veriyor. Sağlık çalışanlarımız bizim gerçek kahramanlarımız. Bu zorlu süreçte hem LÖSEV’e destek olmak hem de sağlık çalışanlarımız için başlattığımız uygulamaya ilk adımımızı atmış olduk” diye konuştu.

 

SON VAKA GÖRÜLEN KADAR YANLARINDAYIZ

 

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “ Gerçekten olağanüstü şartların yaşandığı bir dönemden geçiyoruz. Her açıdan hayatı ve yaşam sürecimizi etkileyen bu virüsten ancak birlikteliğimizi koruyarak güzel günleri tekrar geri getirebiliriz. Geçtiğimiz günlerde de sağlık çalışanlarımızla ilgili teyakkuz halinde olacağımı söylemiştim. Onlar bu zorlu viraja sadece mesleklerini değil yüreklerini de koyarak bizim için inanılmaz bir mücadele veriyorlar. Biz de onlar için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Canik Belediyesi COVİD 19 Mücadele ve Destek Birimi ilçemizde görev yapan sağlıkçılarımız için özel uygulamalar yapmaya devam edecek. Son Vaka Görülene kadar bütün gücümüzle vatandaşımızın ve sağlık çalışanlarımızın yanında olacağız” şeklinde konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: LÖSEV'in, Mandalinaları, Sağlık, Çalışanlarına,
Yorumlar
Haber Yazılımı