Haber Detayı
15 Mart 2017 - Çarşamba 20:38 Bu haber 2147 kez okundu
 
Koray Aydın 17 Mart'ta Samsun'a Geliyor
Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Koray Aydın, referandum çalışmaları kapsamında 17 Mart Cuma günü Samsun'da olacak
SİYASET Haberi
Koray Aydın 17 Mart'ta Samsun'a Geliyor

16 Nisan’da yapılacak olan referandum için il il gezen Koray Aydın; ‘Niyet hayır, akıbet hayır’ sloganı ile devam eden toplantılarına Samsun'da devam edecek. Konuyla ilgili açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü, “Cuma günü Koray Aydın bey ilimizi ziyaret edecek ve referandum süreciyle ilgili vatandaşlarımızı bilgilendirecektir. Ülkemizin ve çocuklarımızın geleceğini direkt ilgilendiren referandumun daha iyi anlaşılması adına düzenlediğimiz programımıza tüm Samsun halkımız davetlidir” dedi.

SAMSUNLULARLA BULUŞACAK

Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Koray Aydın ise. “‘Niyet hayır, akıbet hayır. sloganımızla Anadolu´nun yollarına düşüyoruz. Milletimize neden hayır sorusunun cevabını vermek, vatandaşlarımızla hasbihal etmek için Atatürk’ün şehri Samsun’da olacağız” diye konuştu. 

 

17 Mart Cuma günü saat 12:00’de Ankara yolu karşılanacak olan Aydın, 12:50’de Büyük Camii’de Cuma Namazı kılacak. Saat 14:30’da Neba Royal Otel’de yapılacak basın toplantısı sonrası esnaf ziyaretlerinde bulunacak. Koray Aydın saat 17:30’da ise Fuar İçi Set Düğün Salonu’nda Samsunlularla buluşacak. Ayrıca programlara Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu da katılacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Koray, Aydın, 17, Mart'ta, Samsun'a, Geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı