Haber Detayı
01 Aralık 2020 - Salı 14:15 Bu haber 437 kez okundu
 
Kavak'ta Belediye Destek Platformu Kuruldu
Kavak Belediyesi Bilgi İşlem Birimi, vatandaşların belediye hizmetlerinden daha kaliteli istifade etmesini amacıyla Belediye Destek Platformu oluşturdu.
SİYASET Haberi
Kavak'ta Belediye Destek Platformu Kuruldu

Kavak Belediyesi Bilgi İşlem Birimi tarafından geliştirilen Belediye Destek Platformu, daha önce İçişleri Bakanlığınca oluşturulan Elektronik Belge Yönetim Sistemini (EBYS) ve diğer bakanlıkların uygulamalarında belediye personellerinin vatandaşların hızlı ve kesintisiz hizmet sunumunda zorluk çekmemesi için birbirleri ile irtibata geçerek olası aksamaların ve hataların önüne geçmesini sağlıyor.

Kurumsal hizmet kalitesini artırmak amacıyla kendi personelinin böyle bir çalışmaya imza atmasından dolayı sevinç ve gururu bir arada yaşadığını söyleyen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Türkiye’de ilk olan böyle bir çalışmanın mesai arkadaşlarım tarafından yapılması bana büyük mutluluk verdi.” dedi.

Hizmete geçirilen www.belediyedestek.com sitesinin Türkiye’de tek olma özelliği taşıdığını ifade eden Sarıcaoğlu, “Tüm Belediye personellerine hitap eden www.belediyedestek.com sitesinin geniş kategori yapısı ve anlık yazışma altyapısının olması kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Sistem teknolojik olarak geliştirilen yeni uygulamalarda kurum çalışanlarının birbirlerine destek olmalarını sağlamak amaçlı geliştirilmiş. Arkadaşlarımı kutluyorum” diye konuştu

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Kavak'ta, Belediye, Destek, Platformu, Kuruldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı