Haber Detayı
27 Kasım 2020 - Cuma 12:42 Bu haber 389 kez okundu
 
İlkadım Belediyesi'nde Temizlik Toplantısı
İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Şerif Mırık, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.
YEREL YÖNETİM Haberi
İlkadım Belediyesi'nde  Temizlik Toplantısı

Derebahçe temizlik işleri şantiyesinde açık alanda çalışan personellerle bir araya gelen Şerif Mırık, çalışanlara  İlkadım’daki 61 mahallenin temizliği için gösterdikleri çaba nedeniyle  teşekkür etti.

 

Başkan Yardımcısı Mırık;”Başkanımızın ilçe halkın uzattığı destek eli sosyal belediyecilik anlayışıyla birleşerek virüsle mücadelede hayati önem taşıyan maske ve hijyen malzemelerini de ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaştırdık. 'İlkadım'da hiç kimse yalnız değildir' diyerek bundan sonraki süreçte de belediye başkanımızın sonsuz desteği ile her vatandaşımızı yanında olacağız. Temiz bir çevre ve temiz bir İlkadım için hepimize büyük görevler düşüyor.

 

Halkımızın görevi kirletmemek, bizim görevimiz İlkadım’ı pırıl pırıl tertemiz yapmaktır. İşinizi severek yapın. Sizler belediyemizin halkla ilk temas ve direk temas eden yüzü olarak ilçemize önemli hizmetler vermektesiniz.  Bu konuda tüm personellerden gerekli hassasiyeti göstermelerini istiyoruz. Bizler bütün ekip arkadaşlarımızla birlikte birçok şeyi başarıyoruz. Hep birlikte el ele vererek daha temiz ve güzel bir İlkadım için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İlkadım, Belediyesi'nde, , Temizlik, Toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı